BMH400 MANŞON SÖKME-TAKMA PRESİ

Penye baskıları, çekme silindirleri, baskı manşonları ve benzeri ekipmanların sökülüp takılmasında kullanılan "BMH400 Sökme-Takma Presi" ideal bir yardımcı tekstil makinesidir.

Baskı manşonlarının süratli ve düzgün takılması için ürettiğimiz "BMH400 Sökme-Takma Presi baskı problemlerinin aşılmasında önemli bir etkendir.Sağlıklı bir takma işlemi için eksende geçmenin sağlanması ve bu işlem esnasında mil rulmanlarına kuvvet yüklenmemesi gereklidir.

"BMH400 Sökme-Takma Presi" geliştirilmiş takma adaptörleri sayesinde, bu sağlıklı sökme ve takma koşullarını kusursuz bir şekilde sağlamaktadır.
Manşon takma işlemi tamamlandıktan sonra manşon işletmeye alınmadan önce mutlaka rektifiye işleminden geçirilmelidir.Böylelikle takma esnasında oluşabilecek ölçü değişimleri sıfırlanacaktır.


BMH-400 MANŞON SÖKME TAKMA PRESİ ÖZELLİKLERİ

  1. Çalıştırılması basit ve emniyetlidir.
  2. Her boyda silindir sökme takma imkanı olduğu için ikinci bir prese ihtiyaç kalmaz.
  3. Pres darbesiz çalışır. 
  4. Hız ayar valfi sayesinde istenilen hızda sökme takma yapılabilir. 
  5. Geliştirilmiş takma adaptörleri sayesinde, hasssas boy ayarı ve eksende geçme yapılır. Eksende geçmenin sağlanması, baskı manşonlarının içerisindeki alüminyum yüksüğün zedelenmesi önlemek açısından önem arz etmektedir.
  6. Geliştirilmiş sökme adaptörleri sayesinde, basınç sadece çekirdek gömleği üzerinde tatbik edilerek, bu sayede gömlek içindeki rulmanın tahrip edilmesi önlenir.
Ayrıntılı bilgi için bizimle irtibata geçiniz.

© All Rights Reserved Bemaks Machinery and Automation Systems Design By EVA Web Yazılım